Çamlık Mangalbaşı Restaurant siz değerli müşterilerimize İç Anadolu ve Karadeniz bölgesinde yetiştirilmiş hayvanlardan özenle seçilen kuzu, düve ve dana etlerini sunmaktayız. 

Etlerimizin kesimi, depolanması ve lojistik sevkiyatı kalite standartlarına  uygun olarak, çevre, hijyen ve insan sağlığı kuralları gözetilerek yapılmaktadır. 

Etlerimiz Çamlık Mangalbaşı Restaurant´a ulaşmasından itibaren 4 hafta süreyle DRY AGET dolaplarımızda dinlenmeye bırakılır. Bu süre zarfında etlerimizin lezzeti de artar.

Etlerimizi pişirdiğimiz ızgaralarımızda sağlığa zararı bulunmayan, kaliteli ve kalori değeri yüksek mangal kömürü kullanmaktayız. Özenle seçilmiş etlerimizin her çeşidini sizlere sunuyoruz. 

Restoranımızda, et tercihlerinizi bizzat kendiniz görerek menünüzü belirliyor, Daha sonrasında dilerseniz kendiniz pişirebiliyor ya da deneyimli kasap ve aşçılarımız özenle pişirip, sizlere servis ediyor.

Restoranımızda bir çok lezzetli et seçeneğimiz bulunmakta olup, ayrıca kasap hizmeti verilerek, seçtiğiniz etler çiğ olarak da satılmaktadır. Dolaplarımızda dinlendirilen etler New York, T-Bone Steak gibi çeşitlerden oluşan steakler, özel üretim salam, sucuk, sosisler, füme etler, kavurmalar ve deneyimli ustalarımız tarafından hazırlanan özel soslarımız ile birlikte Çamlık Mangalbaşı lezzetlerini sofralarınıza taşıyor.

Etin pişme süresi, hazırlanması, servis edilmesi, müşteri memnuniyeti açısından firmamız için önemli konulardır. Konusunda ihtisas sahibi mesleki yeterlilik belgeleri olan uzmanlaşmış personellerle çalışıyoruz. 

Kalitesinden ödün vermeden doğru ürünü, doğru hizmet anlayışını, güler yüzlü personellerimizle konuklarına sunmayı amaçlayarak, çıktığımız bu yolda sizlerden gelen olumlu görüşler ile doğru yolda olduğumuzu görmenin gururunu yaşıyoruz. 

Sizleri de Çamlık Mangalbaşı Restaurant´ın ağzınıza layık lezzetlerini tatmaya bekliyoruz... 

Afiyet olsun.